Zákaznícka zóna.

Súhlasíte so mnou, že fotografia, to nie je len podobenka?

Ponúkam vám svoje služby a fotografie, ktoré majú ambíciu toto kritérium napĺňať.

Popis a cena za fotografovanie.

Šdandardne spracovávam svoje fotografie pre veľký formát, väčšinou na 90cm na dlhšiu stranu a optimalizované pre tlač na papier typu Fibre Silk, prípadne Ilford Gold a pod. podľa toho, či sa jedná o farebnú, alebo monochromatickú fotografiu. Je to kvoli možnosti z výsledných fotografií vytlačiť napr. plagát, veľkoformátový obraz a pod.

Takže Vaše fotografie môžu mať akýkoľvek formát do tohoto rozmeru, avšak v prípade požiadavky som schopný vyhotoviť i väčší formát.

Fotografické nasadenie..

Cena fotografického nasadenia nespočíva v samotnom fotografovaní, ale zohľadňuje cenu odpisov a amortizácie techniky, licenčné práva v zmysle AZ, náklady na zabezpečenie potrebných doplnkov, nájmov a podobne.

Fotografické nasadenieje:
Základné ( Jednoduche fotografovanie portrétov ): cena od 20,- EUR
Rozšírené ( figurálná fotografia ):  cena od 50,- EUR
Ostatná produkcia:  cena od 100,- EUR

Základný balík fotografií..

V balíku máte 3 výsledné fotografie, ktoré obdržíte v dátovej podobe v rozlíšení pre použitie na webe a digitálných zobrazovačoch ( 2040px na dlhšiu stranu ) a dáta optimalizované pre tlač v ľubovoľnom rozlíšení, do rozmeru fotografie 30x45 cm. Prípadne Vám tieto fotografie dodám už priamo vytlačené vo vami definovanom rozmere.

Balík 3 ks fotografií ( tak ako je uvedené v popise vyššie ): 100,- EUR.
Digitálne práce naviac, väčšie printy a ďaľšie fotografie nad počet, sú účtované samostatne.

Rozšírený balík fotografií..

V balíku máte 5 výsledných fotografií, ktoré obdržíte v dátovej podobe v rozlíšení pre použitie na webe a digitálných zobrazovačoch ( 2040px na dlhšiu stranu ) a dáta optimalizované pre tlač v ľubovoľnom rozlíšení, do rozmeru fotografie 30x45 cm. Prípadne Vám tieto fotografie dodám už priamo vytlačené vo vami definovanom rozmere.

Balík 5 ks fotografií ( tak ako je uvedené v popise vyššie ): 150,- EUR.
Digitálne práce naviac, väčšie printy a ďaľšie fotografie nad počet, sú účtované samostatne.

Maxi balík fotografií..

V balíku máte 7 výsledných fotografií, ktoré obdržíte v dátovej podobe v rozlíšení pre použitie na webe a digitálných zobrazovačoch ( 2040px na dlhšiu stranu ) a dáta optimalizované pre tlač v ľubovoľnom rozlíšení, do rozmeru fotografie 30x45 cm. Prípadne Vám tieto fotografie dodám už priamo vytlačené vo vami definovanom rozmere.

Balík 7 ks fotografií ( tak ako je uvedené v popise vyššie ): 200,- EUR.
Digitálne práce naviac, väčšie printy a ďaľšie fotografie nad počet, sú účtované samostatne.

Poster a ART.

Pri tomto fotografovaní obdržíte 1. až 7. fotografie podľa vlastného výberu, v dátovej podobe v rozlíšení pre použitie na webe a digitálných zobrazovačoch ( 2040px na dlhšiu stranu ) a dáta optimalizované pre tlač v ľubovoľnom rozlíšení, do rozmeru fotografie 90 cm na dlhšiu stranu, prípadne Vám tieto fotografie dodám už priamo vytlačené vo vami definovanom rozmere.

Cena na základe špecifikácie.

Printy a doprava.

V cene nie sú zahrnuté ceny printov - náklady na tlač ( Cena printov na základe špecifikácie ) a na dopravu ( Doprava do 50km je to 0,5 EUR/km, prípadne dohodou ).